Express Pyrzycki
RegionSport

Dobra końcówka Sokoła

6 czerwca Sokół Pyrzyce podejmował na własnym obiekcie  Ogniwo Babinek. Pyrzyczanie podchodzili do tego spotkania z nożem na gardle, podobnie jak goście. Zwycięzca tego pojedynku mógł na chwilę chociaż oddalić się od strefy spadkowej. Pyrzyczanie wygrali to spotkanie 5-0.

Pierwsza połowa jednak zakończyła się bezbramkowym remisem. Lekką przewagę miało Ogniwo, jednak, żadna z drużyn nie potrafiła pokonać bramkarza rywali. Jednak od razu po przerwie zobaczyliśmy taki Sokół jaki chcielibyśmy oglądać zawsze. W 49 minucie na prowadzenie naszą drużynę wyprowadził Ireneusz Dubik. W 57 minucie przełamał się Arkadiusz Piasecki, strzelił pierwszą swoją bramkę w tej rundzie. Już 3 minuty później wynik podwyższył Tomasz Kucharski. Jeszcze w 67 i 70 minucie swoje bramki dorzucił Arkadiusz Piasecki i Sokół mógł cieszyć się z 3 punktów.

Sokół: M. Gojlewicz- T. Kucharski, K. Malinowski, T. Maćkowiak, K. Nowaczyk-  P. Kaczyński (65.Ł Świątek), M. Zieliński- R. Mogielski (65.D. Wilczyński), I. Dubik, A. Piasecki- Ł. Zaborowski

Ławka: P. Kochan, Ł. Świątek, D. Wilczyński, F. Kobierecki

Wydawało się więc, że spotkanie 3 dni później z Piastem Karsko, może przynieść kolejne punkty. Jednak, drużyna z Karska okazała, się dużo silniejszym rywalem. Sokół poległ na boisku rywala 5-0. Sokół przez cały mecz był schowany, stwarzał sobie mało sytuacji. Natomiast gospodarze grali konsekwentnie, wynik otwierając w 18 minucie. Prowadzenie podwyższyli tuż przed przerwą. Gdy po kwadransie nasi zawodnicy z nadzieją wyszli na 2 część spotkania, szybko zostali skarceni. Goście strzelali w 48, 50 i 56 minucie. Do końca meczu już nic znaczącego się nie wydarzyło.

Sokół: Gojlewicz- Kucharski, Maćkowiak (49 Świątek), Malinowski, Zieliński- Kobierecki (20. Sadowski), Mogielski- Kaczyński (75. Kochan) Piasecki, Wilczyński (84. Oszmian)- Mikuła

Ławka: Stankiewicz, Sadowski, Kochan, Świątek, Oszmian

Już 13 czerwca Pyrzyczanie na własnym obiekcie podejmowali Jedność Przewłoki. Było to spotkanie które mogło dać Sokołom pewne utrzymanie. Nasza drużyna wygrała 3-1. W 39 minucie bramkę zdobył Przemysław Kochan i na przerwę gospodarze schodzili z jedno bramkowym prowadzeniem. W 62 minucie wynik podwyższył Ireneusz Dubik. I gdy wydawało się, że Sokoły spokojnie dowiozą zwycięstwo, 3 minuty później Jedność strzeliła gola kontaktowego. Na szczęście, gości na więcej nie było stać, a już w doliczonym czasie gry wynik spotkania ustalił Łukasz Zaborowski.

Sokół: Gojlewicz- Zieliński, Kucharski, Świątek, Mikuła- Kaczyński, Mogielski- Wilczyński, Kochan, Zaborowski, Dubik

Ławka: Malinowski, Kobierecki

Na zakończenie sezonu, pewny utrzymania Sokół wygrał w Mostowie z Koralem 2-0. Pyrzyczanie przewarzali przez całe spotkanie, grając spokojną i rozsądną piłkę. Pierwszą bramkę w 28 minucie zdobył Łukasz Świątek, a w 79, spokój Sokołom zapewnił Przemysław Kochan który ustalił wynik spotkania.

Sokół: Stankiewicz- Zieliński, Kucharski, Malinowski, Mikuła- Świątek, Kaczyński- Zaborowski, Piasecki, Oszmian (45. Gojlewicz)- Kochan

Ławka: Gojlewicz

Related posts

Kandydaci na Strażaka Roku: Jerzy Wroński – OSP Brzesko

Admin

Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół nr 2

Admin

500+ pomocne w spłacie mniejszych długów

Admin
Wczytywanie....