Express Pyrzycki
RegionSport

44. Biegi Gryfitów za nami

Za nami jedna z największych imprez biegowych organizowana w regionie. Na 44. Biegi Gryfitów przyjechali biegacze z całego Pomorza Zachodniego. Tradycyjnie rozpoczęli je uczniowie pierwszych klas szkół podstawowych. Udział w tegorocznej edycji wzięło prawie 350 biegaczy.

Biegi odbyły się 11-go kwietnia na Stadionie Miejskim im. Leszka Słoninki. Wśród przedstawicieli klubów z całego regionu było wielu reprezentantów Ziemi Pyrzyckiej.

Wyniki biegów w poszczególnych kategoriach wiekowych:

ROCZNIK 2007-2008/2006 DZIEWCZĘTA DYSTANS 400M:

  • Olga Siepko – ZS Kozielice
  • Emilia Moździerz – SP 1 Złocieniec
  • Maja Sienderman – SP 3 Złocieniec
  • Agata Nizio – UKS „COPERNIKUS” w Żabowie
  • Marta Rak – UKS „COPERNIKUS” Żabów
  • Oliwia Marczak – SP z OI w Pyrzycach
  • Julia Woźnicka – SP Mielęcin
  • Nadia Szalkiewicz – SP Okunica
  • Emilia Szczepaniak SP Mielęcin
  • Hanna Ogiejko – SP Brzesko
  • Julia Kwaśna – PSP Jesionowo
  • Oliwia Siwek – SP z OI w Pyrzycach
  • Wioletta Jęczmienna – ZS Kozielice
  • Klaudia Zawadzka – SP Mielęcin
  • Natalia Sarnat – SP Okunica
  • Natalia Kozak – SP Brzesko
  • Wiktoria Kapuścińska – SP z OI w Pyrzycach
  • Zuzanna Barnik – SP z OI w Pyrzycach

 

ROCZNIK 2007-2008/2006 CHŁOPCY DYSTANS 400M :

  • Filip Nowak– UKS „COPERNIKUS” w Żabowie
  • Wiktor Woźnicki – SP Kłodzino
  • Łukasz Cieploch – SP w Będargowie
  • Szymon Krupiński – UKS „COPERNIKUS” w Żabowie
  • Fabian Zakrocki – SP 1 Złocieniec
  • Mateusz Korniewcz – UKS „COPERNIKUS” w Żabowie
  • Igor Wiśniewski – UKS „COPERNIKUS” w Żabowie
  • Dominik Hływa – SP 1 Złocieniec
  • Jakub Fiałkowski – SP Kłodzino
  • Mikołaj Szozak – PSP Jesionowo
  • Filip Fiałkowski – SP Kłodzino
  • Jakub Pluta – SP z OI w Pyrzycach
  • Aleks Mika – UKS „COPERNIKUS” w Żabowie
  • Patryk Teodorczyk – SP 3 Złocieniec
  • Bartosz Osękowski – SP z OI Pyrzyce
  • Mateusz Szol
  • Sergiusz Kostrzębski – SP Brzesko
  • Mateusz Musta – SP z OI Pyrzyce
  • Gabriel Musiałkowski – PSP Jesionowo
  • Oskar Gers – SP Okunica
  • Paweł Polberk – SP Okunica
  • Maciej Woźniak – SP z OI Pyrzyce
  • Kamil Matczak – SP 3 Złocieniec
  • Alan Sparty – SP z OI Pyrzyce
  • Dawid Grab – SP Mielęcin
  • Piotr Pawlik – SP z OI Pyrzyce
  • Krupa Dominik – SP Mielęcin
  • Tobiasz Kruczek – SPzOI Pyrzyce
  • Dawid Jąg – SP Mielęcin
  • Jan Usarek – UKS „COPERNIKUS” w Żabowie
  • Jakub Kapuściński – SP z OI Pyrzyce
  • Bartosz Sarzała – SP z OI Pyrzyce
  • Mikołaj Demucha – SP z OI Pyrzyce
  • Wiktor Pacyna – SP Okunica
  • Marcin Sowa – SP z OI Pyrzyce
  • Jakub Chrząstkowski – SP z OI w Pyrzycach
  • Jakub Pacyna – SP Okunica

 

ROCZNIK 2005/2004 DZIEWCZĘTA DYSTANS 600M:

  • Maja Raciok – SP Będargowo
  • Dagmara Suszczyńska – SP Będargowo
  • Natalia Tobiasz – SP 1 Złocieniec
  • Oliwia Rudy – SP 2 w Złocieńcu
  • Nell Zeuge – ZSP Bielice
  • Wioletta Szkraba – ZSP Bielice
  • Katarzyna Kryszkiewicz – UKS „COPERNIKUS” w Żabowie
  • Aneta Urban – SP 1 Złocieniec
  • Małgorzata Zawojska – SP 2 Złocieniec
  • Julia Krawczyk – ZS Kozielice
  • Natalia Moczarska – SP 2 Złocieniec
  • Karina Mika – ZSP Bielice
  • Kinga Byszewska – SP 1 Złocieniec
  • Aleksandra Komorowska – SP 2 Złocieniec
  • Marika Chromińska – SP 1 Złocieniec
  • Cicholińska Oliwia – SP Kłodzino
  • Paulina Szczurko – SP 1 Złocieniec
  • Dagmara Jedynak– SP z OI w Pyrzycach
  • Dominika Kręc – SP 3 Złocieniec
  • Izabela Dzikowska – UKS „COPERNIKUS” w Żabowie
  • Sabina Matuszewska – ZSP Bielice
  • Natalia Chrzanowska SP Mielęcin
  • Zuzanna Kluska – SP Brzesko
  • Marta Świst – ZSP Bielice
  • Nikola Ignasiak – ZSP Bielice
  • Patrycja Kustra – SP Kłodzino
  • Alicja Duraj – SP Mielęcin
  • Magdalena Miczkuła – PSP Jesionowo
  • Marta Władyczak – UKL 8 Police
  • Klaudia Ogiejko – SP Brzesko
  • Karolina Palczyńska – SP z OI w Pyrzycach
  • Zuzanna Kuzdak – ZSP Bielice
  • Magdalena Wyder – ZSP Bielice
  • Wiktoria Zakrzewska – PSP Jesionowo
  • Weronika Taberska – UKS „COPERNIKUS” w Żabowie
  • Wiktoria Michnicka – ZSP Bielice
  • Małgorzata Bednarek – ZSP Bielice
  • Monika Pawłowska – SP z OI w Pyrzycach
  • Weronika Dyszkiewicz – SP z OI w Pyrzycach
  • Kinga Dąbkowska – SP Mielęcin
  • Oliwia Strózik – SP Mielęcin
  • Zuzanna Domagała – SP Pyrzyce
  • Julia Mikołajewska – ZSP Bielice
  • Dagmara Osowicz – ZSP Bielice
  • Weronika Augustyniak – UKS „OLIMP” Mielęcin
  • Wiktoria Kocanowska – SP z OI w Pyrzycach
  • Julia Pawlik – SP z OI w Pyrzycach

 

ROCZNIK 2005/2004 CHŁOPCY DYSTANS 600M:

  • Jonasz Udycz – SP 3 Złocieniec
  • Jakub Filipak – SP Karsko
  • Nikodem Węgrzynowski – SP z OI Pyrzyce
  • Maciej Lenartowicz – SPzOI Pyrzyce
  • Jakub Pawłowski – ZS Kozielice
  • Adam Grabowski – UKS „COPERNIKUS” w Żabowie
  • Bartosz Ochroński – ZS Kozielice
  • Jakub Trawiński – SP Kłodzino
  • Dominik Kuczyński – ZS Kozielice
  • Jan Krochmal – SP 3 Zlocieniec
  • Krystian Sitarski – ZSP Bielice
  • Kacper Krawczyk – ZS Kozielice
  • Jakub Woliński – UKS „COPERNIKUS” w Żabowie
  • Michał Krzemiński – SP 1 Złocieniec
  • Dominik Błachot
  • Oliwer Nawara – SP 1 Złocieniec
  • Dawid Adach – SP Mielęcin
  • Eryk Czułnowski – SP Mielęcin
  • Paweł Opaliński – ZS Kozielice
  • Miłosz Rejniak – ZS Kozielice
  • Kacper Kujawski – SP Warnice
  • Patryk Ociepa – ZSP Bielice
  • Jakub Maniak – ZS Kozielice
  • Eryk Pacyna – ZS Kozielice
  • Miłosz Korczak – ZS Kozielice
  • Kacper Kwiatkowski – SP 1 Złocieniec
  • Adam Mroczek – ZS Kozielice
  • Oliwier Nowak – UKS „COPERNIKUS” w Żabowie
  • Krzysztof Huber – ZS Kozielice
  • Kacper Szymański – SP z OI Pyrzyce
  • Paweł Stępień – ZSP Bielice
  • Kacper Klimko – ZSP Bielice
  • Jakub Rudziński – ZSP Bielice
  • Krystian Aściukiewicz – UKS „COPERNIKUS” w Żabowie
  • Paweł Wybrański – SP Kłodzino
  • Alan Terka – ZSP Bielice
  • Oliwier Dub – SP z OI Pyrzyce
  • Filip Günter – ZSP Bielice
  • Maksymilian Olech – SP z OI Pyrzyce
  • Maciej Sosnowski – SP Brzesko
  • Dawid Sosnowski – SP Brzesko
  • Jakub Cieślik – SP z OI Pyrzyce
  • Jakub Garanin- SP z OI Pyrzyce
  • Kacper Muszyński – SP Mielęcin
  • Kacper Smolarek – SP 1 Złocieniec
  • Krzysztof Tarasiuk – SP z OI Pyrzyce
  • Gabriel Grochowina – ZSP Bielice
  • Grzegorz Kaźmierczak – SP Mielęcin
  • Hubert Betyna – SP z OI Pyrzyce
  • Jakub Kaczmarek – SP Brzesko

 

 

ROCZNIK 2003/2002 DZIEWCZĘTA DYSTANS 800M :

  • Zuzanna Gradek – SP Nr 1 Złocieniec
  • Kamila Iwan – UKS „COPERNIKUS” w Żabowie
  • Patrycja Bystrzak – UKS „COPERNIKUS” w Żabowie
  • Patrycja Szynal – SP 2 Złocieniec
  • Amelia Kuraszewska – ZS Kozielice
  • Alicja Kita – ZSP Bielice
  • Alicja Zbrowczyk – SP Warnice
  • Amelia Mrula – ZS Kozielice
  • Natalia Dzik – SP 2 Złocieniec
  • Oliwia Bystrzak – UKS „COPERNIKUS” w Żabowie
  • Wiktoria Panek – SP z OI Pyrzyce
  • Eryka Wizjan – ZS Kozielice
  • Natalia Makarewicz – ZSP Bielice
  • Agata Pawicka ZS Kozielice
  • Katarzyna Stańczak – ZSP Bielice
  • Roksana Cicholińska – SP Kłodzino
  • Daria Kisiel – SP Warnice
  • Patrycja Lewandowska – PSP Jesionowo
  • Laura Kuchta – ZS Kozielice
  • Kinga Szałek – ZSP Bielice
  • Zuzanna Kmieć – SP 3 Złocieniec
  • Kornelia Paliwoda – PSP Jesionowo
  • Ania Lemparty – SP z OI Pyrzyce
  • Martyna Sobolewska – UKS „COPERNIKUS” w Żabowie
  • Julia Lachowicz – SP z OI Pyrzyce
  • Klaudia Pajestka – SP z OI Pyrzyce
  • Oliwia Kwiecień – ZS Kozielice
  • Dagmara Rusiecka – UKS „COPERNIKUS” w Żabowie
  • Nikola Matuszewska – ZSP Bielice
  • Wiktoria Skrzypa – ZSP Bielice
  • Marcelina Łukjaniuk – PSP Jesionowo
  • Danuta Mucha – SP z OI Pyrzyce
  • Laura Matuszak – SP z OI Pyrzyce
  • Oliwia Cieślak – ZS Kozielice
  • Aleksandra Dąbkowska – SP Mielęcin
  • Weronika Lech – ZSP Bielice
  • Julia Wrońska – SP Brzesko
  • Wiktoria Litwiniuk – ZS Kozielice
  • Natalia Rozel – ZS Kozielice
  • Weronika Rak – UKS „COPERNIKUS” w Żabowie
  • Kinga Sędrowska – SP Brzesko
  • Julia Kujawska – SP Warnice
  • Karolina Zduńczyk – UKS „COPERNIKUS” w Żabowie
  • Nikola Maniak – ZS Kozielice
  • Nikola Maziarz – UKS „COPERNIKUS” w Żabowie
  • Nikola Trojanowska – ZS Kozielice
  • Natalia Matuszewska – SP Brzesko
  • Alicja Bochan-Bochanowicz – SP Brzesko
  • Amelia Sarnat – SP Okunica
  • Aleksandra Eliasz – UKS „COPERNIKUS” w Żabowie
  • Weronika Major – SP z OI Pyrzyce

ROCZNIK 2003/2002 CHŁOPCY DYSTANS 800M:

  • Szymon Szol – SP z OI Pyrzyce
  • Szymon Borowiec – ZS Kozielice
  • Filip Nowakowski – SP Będargowo
  • Wojciech Ingram – SP 2 Złocieniec
  • Łukasz Sznajdrowicz – ZS Kozielice
  • Mikołaj Iwasiuk – SP Warnice
  • Jędrzej Antczak – UKS „COPERNIKUS” w Żabowie
  • Dawid Raczyński – SP 3 Złocieniec
  • Daniel Dobrański – SP 2 Złocieniec
  • Daniel Turczyński – ZSP Bielice
  • Tytus Osękowski – SP z OI Pyrzyce
  • Bartosz Nizio – UKS „COPERNIKUS” w Żabowie
  • Kacper Sobstyl – SP Kłodzino
  • Gracjan Urbańczyk – ZS Kozielice
  • Patryk Kot – SP 2 Złocieniec
  • Maciej Migdalski
  • Łukasz Bochan-Bochanowicz – SP Brzesko
  • Dominik Guzikowski – ZS Kozielice
  • Dawid Kuszmar – SP 1 Złocieniec
  • Dominik Nowogrodzki – ZS Kozielice
  • Oliwier Skrzypczak – SP Brzesko
  • Kamil Szkraba – ZSP Bielice
  • Oskar Lewicki – SP z OI Pyrzyce
  • Jakub Wołowiec – UKS „COPERNIKUS” w Żabowie
  • Jakub Lewandowski – UKS „COPERNIKUS” w Żabowie
  • Dawid Graba – SP Mielęcin
  • Wojciech Laskowski – UKS „COPERNIKUS” w Żabowie
  • Kacper Stawiarski – SP z OI Pyrzyce
  • Gracjan Adach- SP Mielęcin
  • Wiktor Makowski – SP z OI Pyrzyce
  • Jakub Cysek – ZS Kozielice
  • Wiktor Gronkowski- ZS Kozielice
  • Robert Musiał – SP Kłodzino
  • Kacper Kacprzak – SP z OI Pyrzyce
  • Kacper Zieliński – SP Mielęcin
  • Aleksander Laskowski – UKS „COPERNIKUS” w Żabowie
  • Marcin Barański – SP 2 Złocieniec
  • Jakub Głowacki – ZSP Bielice
  • Tomasz Muszyński – SP Warnice
  • Klaudiusz Szulczewski – SP Brzesko
  • Kamil Ladka – PSP Jesionowo
  • Michał Kwiatkowski – SP Kłodzino
  • Adrian Sobczyński – SP Warnice
  • Tomasz Domerecki – PSP Jesionowo
  • Błażej Ziętara – ZS Kozielice
  • Adrian Orlikowski – SP Okunica
  • Wiktor Siwek – SP z OI Pyrzyce
  • Michał Bednarczyk – ZSP Bielice
  • Bartosz Skawiński – PSP Jesionowo

 

ROCZNIK 2001/2000 DZIEWCZĘTA DYSTANS 1000M :

  • Oliwia Czarnecka – LKS „OLIMPIC” Szczecin
  • Róża Wieczorkiewicz – WMLKS POMORZE Stargard Szcz
  • Paulina Rzeplinowska – MKS JUNIOR Złocieniec
  • Julia Stradomska – WMLKS POMORZE Stargard Szcz.
  • Marta Janikowska – LKS „OLIMPIC” Szczecin
  • Oliwia Gryglewska – ZS Kozielice
  • Natalia Korpowska – ZS Kozielice
  • Natalia Bindszewska – LKS „OLIMPIC” Szczecin
  • Wiktoria Dziobek – ZS Kozielice
  • Aleksandra Pawłowska – SP z OI Pyrzyce
  • Weronika Trojanowska – ZS Kozielice
  • Julia Laps – G Warnice
  • Wiktoria Dziel – ZS Kozielice
  • Aleksandra Kasprzak – ZS Kozielice
  • Dominika Tyczka – ZS Kozielice
  • Julia Grygiel- Społeczne Gimnazjum Pyrzyce
  • Julita Kaźmierczak – PG Przelewice
  • Sara Klimek – G Warnice
  • Malwina Zielińska – PG Przelewice
  • Karolina Gonerka – G Warnice
  • Laura Jaworska – GMS Pyrzyce
  • Oliwia Chmielewska – PG Pyrzyce
  • Ewa Błażejewska – GMS Pyrzyce

ROCZNIK 2001/2000 CHŁOPCY DYSTANS 1500 M :

  • Marcel Łysoń – WMLKS POMORZE Stargard Szcz.
  • Aleksander Sobolewski – MKS JUNIOR Złocieniec
  • Michał Junak – WMLKS POMORZE Stargard Szcz
  • Jakub Iwasiuk – G Warnice
  • Tomasz Szwedo – PG Pyrzyce
  • Ernest Nowaczyk – ZS Kozielice
  • Jakub Dub – GMS Pyrzyce
  • Dawid Liwenda– ZS Kozielice
  • Marcin Każmierczak – GMS Pyrzyce
  • Kamil Rusek – ZS Kozielice
  • Adrian Malewicz – PG Przelewice
  • Bartosz Lubecki – PG Przelewice
  • Marcin Piotrowski – PG Przelewice
  • Kacper Krycki – PG Karsko
  • Jan Cieślarczyk – PG Karsko
  • Konrad Kasprzak – ZS Kozielice
  • Dawid Kuca – ZS Kozielice
  • Sebastian Dubiel – PG Karsko
  • Jakub Kozłowski – PG Pyrzyce
  • Dawid Prymus – PG Pyrzyce
  • Kacper Pasikowski – PG Pyrzyc
  • Jakub Gierchowski – PG Pyrzyce
  • Piotr Nocoń – ZS Kozielice

 

 

ROCZNIK 1999/1998 DZIEWCZĘTA DYSTANS 1500M:

  • Klaudia Ziółkowska – WMLKS POMORZE Stargard Szcz.
  • Aleksandra Wiktorczyk – WMLKS POMORZE Stargard Szcz.
  • Natalia Raiszel – WMLKS POMORZE Stargard Szcz.
  • Nina Siwulska – WMLKS „POMORZE” Stargard Szcz.
  • Weronika Staszak – PG Pyrzyce
  • Kamila Prabucka – MKS „JUNIOR” Złocieniec
  • Weronika Turczyńska – ZSP Bielice
  • Kamila Dydymska – ZSP Bielice
  • Ewa Małolepsza – UKS „CHROBRY” Międzyzdroje
  • Iga Baczewska – ZSP Bielice

ROCZNIK 1999/1998 CHŁOPCY DYSTANS 2500M :

  • Jakub Woźniak – WMLKS „POMORZE” Stargard Szcz.
  • Marcin Jakubik – WMLKS „POMORZE” Stargard Szcz.
  • Wiktor Szczepaniak – PG Pyrzyce
  • Kacper Woźniak – ZS Nr 2 CKU w Pyrzycach
  • Pawłowski Damian – PG Pyrzyce
  • Przemysław Bakun – G Warnice
  • Patryk Wawrzycki – PG Pyrzyce
  • Jakub Bochan-Bochanowicz – PG Pyrzyce
  • Jakub Andrzejewski – ZS Kozielice
  • Marcin Niedziela – PG Przelewice
  • Patryk Bugaj – PG Pyrzyce
  • Tomasz Trojanowski – ZS Kozielice
  • Kamil Benka – PG Pyrzyce
  • Kamil Sobstyl – PG Przelewice

 

ROCZNIK 1997 I STARSZE KOBIETY DYSTANS 2000M:

  • Natalia Wilkosz – WMLKS „POMORZE” Stargard Szcz.
  • Dominika Wiśniewska – WMLKS „POMORZE” Stargard Szcz.
  • Sandra Stachura – MKS „JUNIOR” Złocieniec
  • Magdalena Matyjasik – WMLKS „POMORZE” Stargard Szcz.
  • Karolina Kulik – ZS Nr 2 CKU w Pyrzycach
  • Marta Grondalczyk –Pyrzyce
  • Natalia Pierożyńska – Pyrzyce
  • Anna Staszak
  • Anna Warsz – ZS Nr 2 CKU w Pyrzycach
  • Weronika Malicka– ZS Nr 2 CKU w Pyrzycach

ROCZNIK 1997 I STARSI MĘŻCZYŹNI DYSTANS 3000M:

 

  • Konrad Majdziński – WMLKS „POMORZE” Stargard Szcz.
  • Rafał Zieliński – KB MOSIR Jastrzębie-Zdrój
  • Dawid Kałuziak – WMLKS „POMORZE” Stargard Szcz.
  • Grzegorz Młynarski – ZS Nr 2 CKU w Pyrzycach
  • Cezary Niemczynowicz
  • Brajan Bernacki– ZS Nr 2 CKU w Pyrzycach
  • Patryk Zduńczyk – LO Pyrzyce
  • Mateusz Nieciecki – LO Pyrzyce
  • Albert Świetliński – ZS Nr 2 CKU w Pyrzyce
  • Patryk Milczarz – ZS Nr 2 CKU w Pyrzyce
  • Dawid Pasikowski – ZS Nr 2 CKU w Pyrzyce

Bartosz Biskup– ZS Nr 2 CKU w Pyrzyce

Related posts

Ready, sweat: 10 top fitness trends for 2018

Admin

Kto chce kierować kulturą?

Admin

Rozmowa Pyrzyckiej 1 z Wiktorem Tołoczko

Admin
Wczytywanie....