Express Pyrzycki
PyrzyceRegionSport

Liga młodzików w siatkówce

W rozgrywkach Polskiego Związku Piłki Siatkowej biorą udział uczniowie Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Pyrzycach reprezentujący klub MLKS Żak Pyrzyce. Klasy Pierwsze i drugie walczą z zespołami z województwa w rozgrywkach młodzików, klasy trzecie rozgrywają mecze w lidze kadetów.

W lidze młodzików przyjęto system rozgrywek turniejowy i trwa on od 09.11.2014 roku. Rozegrano w 8 turniejów eliminacyjnych gdzie zajęliśmy 5 miejsce. Różnicą jednego seta przegraliśmy awans do finałów wojewódzkich gdzie drużyny będą rywalizować o medale i prawo udziału w rozgrywkach ogólnopolskich.

W pierwszym Turnieju Finału B w dniu 10 stycznia 2015 roku Koszalinie nasi zawodnicy odnieśli 3 zwycięstwa z Darłowem, Szczecinkiem i Koszalinem kwalifikując się po pierwszym Turnieju na I miejscu w tabeli. Drugi taki sam turniej odbędzie się w Pyrzycach   21-22 luty 2015 roku . na Turniej ten zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki młodzieżowej w Pyrzycach.

Zespół młodzików reprezentują:

Marcin Kazimierczak, Mateusz Drapała, Mikołaj Piotrowski, Oskar Legiędź, Krzysztof Sałamacha, Gracjan Kozłowski, Kamil Penier, Cezary Iwaszko, Oskar Filipowicz, Dawid Toboła, Dawid Młynek, Jakub Dub, Wiktor Majda, Rafał Lal . trenerami są Andrzej Kępka i Rafał Krzentowski.

Related posts

„Więcej urzędników, niż pracy”

Admin

Młode pokolenie budzi Pyrzyce

Admin

Zaproszenie na turniej

Admin
Wczytywanie....