Express Pyrzycki
PyrzyceRegion

Marzena Podzińska: Sytuacja w OSiRze jest przerażająca

Burmistrz Marzena Podzińska w czasie wywiadu udzielonego telewizji Pyrzyce 24 odniosła się do sprawy afery spirytusowej w Ośrodku Sportu i Rekreacji. Zapowiedziała też, że od następnego dnia (5 grudnia) przyjrzy się sprawie bliżej.

– Jest to dla mnie przerażające. W takiej jednostce takie zdarzenie nie powinno mieć miejsca. Mam zamiar rozmawiać z osobami, które z tego co wiem zostały przesłuchane, jak również z panią dyrektor, która powinna wiedzieć co w jej jednostce się dzieje. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca i ewidentnie zostaną wyciągnięte konsekwencje w stosunku do pracowników z nadzoru i tych, którzy mają cokolwiek z tym wspólnego. – mówiła Marzena Podzińska. Na pytanie, czy zanosi się na dymisje i zwolnienia odpowiada, że myśli, że tak.

Cały wywiad, w którym burmistrz mówi między innymi o budżecie, współpracy z Radą Miejską i przyszłości szkół wiejskich będzie można od dziś zobaczyć w naszym bloku programowym na antenie TV Aura, a od poniedziałku również na naszym portalu internetowym.

Related posts

Sukces opozycyjnych radnych. Stawki za śmieci unieważnione

Admin

Msza Święta – V niedziela Wielkiego Postu

Admin

W Pyrzycach mniej zezwoleń na sprzedaż alkoholu

Admin
Wczytywanie....