Express Pyrzycki
PyrzyceRegion

Oświadczenie Piotra Ćwiklińskiego

Zapraszamy do zapoznania się z oświadczeniem Piotra Ćwiklińskiego ws. rozprowadzanych w Pyrzycach ulotek. Nasza redakcja nie odnosi się do treści oświadczenia.

W dniu wczorajszym, na ternie Pyrzyc rozpowszechniane były ulotki z treścią szkalującą mnie, Ryszarda Tańskiego – Redaktora naczelnego Dwutygodnika Puls Powiatu i Tomasza Duklanowskiego – Redaktora naczelnego Tygodnika Pyrzyckiego. Wszyscy trzej spodziewaliśmy się, że za publikacje nieprzychylnych ale prawdziwych informacji na temat Burmistrza Jerzego Marka Olecha dotyczących jego bliskich kontaktów z Ryszardem Forbrichem, skazanym za afery korupcyjne w piłce nożnej, spotka nas atak. Jak mogliśmy przypuszczać, obrońcy Marka Olecha, nie będą przebierać w słowach i środkach aby odwrócić uwagę mieszkańców Pyrzyc od informacji jakie otrzymali o kandydacie na burmistrza Pyrzyc.

Z całą stanowczością pragnę poinformować, że informacje zawarte w ulotce na mój temat są nieprawdziwe gdyż ani za czasów Burmistrza Marka Olecha ani za Burmistrza Kazimierza Lipińskiego nie posiadałem żadnej umowy na monitoring z gminą Pyrzyce, nigdy też z tego tytułu nie otrzymywałem żadnego wynagrodzenia za monitoring od Gminy Pyrzyce. Nigdy  nie zostałem  skazany prawomocnym wyrokiem sądu za pobicie ucznia i nigdy nie  utraciłem prawa wykonywania zawodu nauczyciela.

Widać więc, że autorom tej kłamliwej ulotki chodziło o zastraszenie w końcówce kampanii wyborczej opozycyjnych do Burmistrza Olecha mediów. Chciałbym w imieniu trzech redakcji poinformować osoby , które napisały tę ulotkę i tym, którzy ją rozprowadzali po Pyrzycach, że mimo takich metod nie zmienimy zdania o Burmistrzu Olechu, a takie zachowanie jakie miało miejsce wczoraj utwierdza nas jeszcze bardziej w przekonaniu, że mamy obowiązek informowania mieszkańców o niewygodnych ale prawdziwych faktach dotyczących Marka Olecha i jego ekipy.

Piotr Ćwikliński

Related posts

Szlachetna paczka – też możesz pomóc!

Admin

Burmistrz boi się referendum?

Admin

Szpital nowocześniejszy (galeria)

Admin
Wczytywanie....