Express Pyrzycki
PyrzyceRegion

Radny Majak: Dla mnie nie ma alternatywy

Zapraszamy do zapoznania się z podziękowaniami i oświadczeniem Mariusza Majaka – radnego Rady Miejskiej wybranego na kolejną kadencję.

Szanowni Państwo!

Dziękuję wszystkim za oddanie głosów na moją kandydaturę w wyborach do Rady Miejskiej.
Dzięki Państwu po raz czwarty będę miał zaszczyt zasiadać w Radzie Miejskiej Pyrzyc. Po raz drugi otrzymałem największą ilość głosów spośród wszystkich kandydatów. Dla mnie oznacza to, że po raz kolejny nie zawiodłem Waszego zaufania, a moja postawa, jako radnego była właściwa. To bardzo duże wyróżnienie. To tak jakbym po raz kolejny w życiu zdał piekielnie trudny egzamin. No, ale kolejna kadencja to kolejne wielkie wyzwanie. Ponownie zdawał będę przed Państwem egzamin i czy zdam go za cztery lata ? Nie wiem, „co przyniesie los tego nie wie nikt”, ale zakładam, że za cztery lata złożę Państwu sprawozdanie z tego, co robiłem, jako radny, i że będę mógł powiedzieć, że kadencja straconą nie była. Na pewno nie będzie łatwo, ale łatwiej będzie, gdy Pyrzyce wygrają swoją szansę w dniu 30 listopada 2014 r. Tą szansą jest właściwy wybór burmistrza. Dla mnie nie ma alternatywy.

Kandydatem lepszym jest Pani Marzena Podzińska. Nie będę się tu rozpisywał o tym jak było w poprzedniej kadencji, bo już wielokrotnie krytykowałem burmistrza Olecha za jego rządy. Nie akceptuję tego sposobu wykonywania władzy, jaki sprawuje Pan Olech. To jest wykonywanie władzy dla władzy. To jest ciągły „lans”, ciągłe udowadnianie kto tu rządzi, ciągła kampania wyborcza. Nie ma czasu na samorządową pracę. Pan Olech nie miał nie ma i nie wierzę, że będzie miał jakikolwiek sensowny pomysł na Pyrzyce.

Głosuję na Marzenę Podzińską, bo daje ona nadzieje na zmiany, na poprawienie sytuacji gminy, na jej rozwój, na współpracę z powiatem, z innymi gminami, na pozyskiwanie funduszy unijnych,
na normalne funkcjonowanie administracji.

 Mariusz Majak

Related posts

Trzy auta zderzyły się na starej „Trójce”

Admin

Festyn „Aby było bezpieczniej” (Bardzo dużo zdjęć!)

Admin

W Mielęcinie rada sołecka organizuje „Mikołaja”

Admin
Wczytywanie....