Express Pyrzycki
PyrzyceRegion

Oficjalne wyniki z miasta i gminy Pyrzyce

Znamy oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej i na burmistrza Pyrzyc. Dziś rano opublikowała je Gminna Komisja Wyborcza.

Jednocześnie jest nam bardzo miło poinformować, że wyniki oficjalne pokrywają się z podawanymi przez nasz portal internetowy wynikami nieoficjalnymi, które opublikowaliśmy na podstawie protokołów wywieszonych w siedzibach komisji wyborczych. Wyniki zbiorcze diametralnie różnią się one od tych, podawanych przez konkurencję, co nota bene nas cieszy, ponieważ nasz sposób zbierania informacji okazał się rzetelny.

Także jako pierwsi zaczęliśmy podawać szczegółowe wyniki z poszczególnych komisji. Pierwsze informacje o liczbie głosów kandydatów na radnych podaliśmy około 0.30 i dotyczyły one wyników w Brzesku. Wyniki z części komisji wyborczych w Pyrzycach były na naszej stronie dostępne już nad ranem.

Jak widać prawie całodobowa praca naszej redakcji opłaciła się, ponieważ nasi czytelnicy jako pierwsi mieli dostęp do szczegółowych wyników zarówno z miasta, jak i z komisji na terenie gminy, które opublikowaliśmy wczoraj. Mimo wielu wejść nie mieliśmy także problemów z serwerami, dzięki czemu strona cały czas była dostępna.

 

Rada Miejska siódmej kadencji:

Okręg 1 – Mariusz Majak
Okręg 2 – Edward Gola
Okręg 3 – Waldemar Lemiesz
Okręg 4 – Dariusz Jagiełło
Okręg 5 – Krystyna Wilman
Okręg 6 – Roksana Herman
Okręg 7 – Jan Wojtasik
Okręg 8 – Łukasz Michalski (wynik oprotestowany przez Mirosława Budynka)
Okręg 9 – Paweł Chyt
Okręg 10 – Wojciech Łubiarz
Okręg 11 – Małgorzata Piotrowska
Okręg 12 – Iwona Ksel
Okręg 13 – Mirosław Wyrodek
Okręg 14 – Jerzy Wroński
Okręg 15 – Magdalena Wodzińska

Related posts

Bartłomiej Królikowski zaprzysiężony (WIDEO)

Admin

Nowa szkoła podstawowa w Pyrzycach – zapisy do klasy IV i VII

Admin

27-latek nie żyje

Admin
Wczytywanie....