Express Pyrzycki
RegionSport

Sokół przegrał z Orłem

W sobotę, 11-go października Sokół przegrał wyjazdowy mecz z Orłem Trzcińsko- Zdrój 0-3.

Od początku spotkanie nie układało się dla Pyrzyczan, choć w 15 minucie po strzale Arkadiusza Piaseckiego piłka trafiła w poprzeczkę. Już 5 minut później gospodarze prowadzili. Wynik powiększyli w 39 minucie. Pierwsze fragmenty drugiej części spotkania to znowu przewaga Orła udokumentowana bramką w 49 minucie. Po tej sytuacji nasz zespół zaczął znacznie przeważać, lecz ciągłe ataki na nic się nie zdały. Sokół: Michał Gojlewicz- Konrad Nowaczyk, Tomasz Maćkowiak, Mateusz Zieliński, Łukasz Zaborowski- Przemysław Kochan (70. Dawid Świercz), Piotr Kaczyński (60. Daniel Wilczyński)- Marcin Langowski (45. Maciej Kozanka- Lipka), Ireneusz Dubik, Rafał Mogielski (85.Paweł Młyńczyk)- Arkadiusz Piasecki. Ławka Rezerwowych: Wiktor Stankiewicz, Sebastian Lange, Daniel Smoliński, Daniel Wilczyński, Maciej Kozanka- Lipka, Dawid Świercz, Paweł Młyńczyk.