Express Pyrzycki
PolicjaRegion

Kilogram amfetaminy w Pyrzycach. 38-latka aresztowana.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach oraz Centralnego Biura Śledczego zatrzymali trzy osoby w związku z posiadaniem znacznej ilości amfetaminy. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat wiezienia.

Policjanci Wydziału Kryminalnego pyrzyckiej komendy, działając wspólnie z funkcjonariuszami Centralnego Biura Śledczego ze Szczecina ujawnili w ostatnim czasie niemal kilogram amfetaminy .

W wyniku podjętych czynności policjanci ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie Pyrzyc przechowywane są narkotyki. Po ustaleniu dokładnego adresu, kryminalni udali się do mieszkania gdzie zatrzymali 38 – letnią kobietę. W trakcie czynności przeszukania mieszkania, funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli dwa woreczki foliowe z zawartością białego proszku. Zabezpieczone substancje, po przebadaniu i zważeniu okazały się być środkami odurzającymi w postaci amfetaminy o wadze niemal kilograma. W związku z ujawnieniem znacznej ilości środków odurzających policjanci zatrzymali również dwóch mężczyzn – mieszkańców powiatu pyrzyckiego.

Wszystkim osobom przedstawione zostały zarzuty. Komendant Powiatowy Policji w Pyrzycach wystąpił z wnioskiem do Prokuratury o zastosowanie wobec podejrzanych środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Prokurator przychylił się do wniosku, a sąd zadecydował, że wszystkie osoby najbliższe trzy miesiące spędzą za kratkami.

Related posts

Kustosz nadal radnym

Admin

TGD w Pyrzycach – galeria zdjęć

Admin

Konkursy na dyrektorów

Admin
Wczytywanie....