Express Lokalny
RegionSport

Kolejna porażka. Tym razem z Dargomyślą.

W sobotę 6 września Sokół Przegrał trzeci ligowy mecz z rzędu. Tym razem nasi zawodnicy ulegli w wyjazdowym spotkaniu Myśli Dargomyśl 2-0.

Mecz obfitował w wiele ciekawych sytuacji pod bramkowych. Gospodarze jednak wykazali się lepszą skutecznością i zgarnęli komplet punktów. Pierwszą bramkę Pyrzyczanie stracili w 20 minucie. W drugiej połowie, za faul w polu karnym czerwoną kartkę Tomasz Maćkowiak. Rzut karny został jednak obroniony przez Michała Gojlewicza. Niestety nie pomogło to w wygraniu spotkania. Piłkarze Myśli już w doliczonym czasie ustalili wynik na 2-0.

Kolejny mecz ligowy Sokół rozegra 13 września w Mieszkowicach z Mieszkiem, natomiast 20 września o 16 Pyrzyczanie zagrają na własnym obiekcie z rezerwami Błękitnych Stargard.

W środę, 10 września nasi zawodnicy rozpoczną zmagania w Pucharze Polski ZZPN. Zmierzą się na wyjeździe z A klasową drużyną GKS Golenice.

W tabeli Sokół z dorobkiem 7 punktów jest 8. Prowadzą z kompletem zwycięstw Błękitni Stargard II i Piast Karsko.

Sokół: Michał Gojlewicz- Łukasz Zaborowski, Łukasz Świątek (75. Marcin Langowski), Tomasz Maćkowiak, Mateusz Zieliński- Paweł Młyńczyk (70. Daniel Wilczyński), Rafał Mogielski, Przemysław Kochan, Piotr Kaczyński- Arkadiusz Piasecki, Tomasz Zwoliński

Ławka rezerwowych: Wiktor Stankiewicz, Daniel Wilczyński, Marcin Langowski

Related posts

Uważajmy na wyłudzaczy pieniędzy!

Admin

101 km/h w Mielęcinku. Kolejne prawko zabrane

Admin

Parkingi na Wszystkich Świętych

Admin
Wczytywanie....