Express Pyrzycki
PyrzyceRegion

Ludowcy postawili na młodą krew

Z informacji jakie udało nam się uzyskać wynika, że konwencja gminna Polskiego Stronnictwa Ludowego zdecydowała, że kandydatem ugrupowania na burmistrza Pyrzyc będzie Miłosz Łuszczyk. Ugrupowanie postawiło więc na osobę młodą i energiczną.

Od kilku dni ważyły się losy poparcia ludowców dla Kazimierza Lipińskiego. Wcześniej był on niemal pewnym kandydatem PSLu na burmistrza w nadchodzących wyborach. Pojawiła się jednak propozycja, aby poparcia udzielić Miłoszowi Łuszczykowi, o którego starcie spekulowano od ubiegłego roku.

Z informacji naszej redakcji wynika, że na konwencji gminnej Polskiego Stronnictwa Ludowego zdecydowano, że to właśnie Miłosz Łuszczyk, a nie Kazimierz Lipiński będzie reprezentował partię w listopadowych wyborach samorządowych. Jak widać działacze stronnictwa zdecydowali się postawić na osobę młodą i energiczną w swoich działaniach, pokazując tym samym, że w partii zwycięża demokracja i jest miejsce na „młodą krew”. Pyrzycki PSL udowadnia więc, że jest otwarty na zmiany, które są odpowiedzią na potrzeby lokalnego społeczeństwa, a Pyrzyce mogą wyprowadzić z marazmu.

Może zatem warto, aby naszymi reprezentantami w samorządzie były osoby energiczne i chcące działać na rzecz pyrzyckiego społeczeństwa?

Related posts

Dobra końcówka Sokoła

Wiktor Stankiewicz

Przyszłość należy do młodych

Admin

Panorama Pyrzycka – 6.03.2015

Admin
Wczytywanie....