Express Lokalny
RegionSport

Historia lubi się powtarzać

Pierwszy mecz pyrzyccy piłkarze rozegrali 9 sierpnia w Reczu. Nasi zawodnicy przegrali z Remorem 3-1. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Ireneusz Dubik. Kilka dni później Marcin Mazurkiewicz wydał oświadczenie: „Mecz pomiędzy Remor Recz -Sokół Pyrzyce, zweryfikowano jako walkower 0:3 i 3 pkt. na korzyść drużyny Sokół Pyrzyce. Z powodu gry nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy.Powtórzyła się więc sytuacja z poprzedniego sezonu, gdy Sokół przegrał pierwszy mecz z Hetmanem Grzybno i podobnie jak teraz mecz został zweryfikowany przez ZZPN jako walkower dla Sokoła.

Sokół Pyrzyce:   Krystian Piwiński- Mateusz Zieliński (35 min Tomasz Maćkowiak), Tomasz Kucharski, Łukasz Świątek, Kamil Malinowski (35 min Tomasz Zwoliński)-, Łukasz Zaborowski, Paweł Młyńczyk, Arkadiusz Piasecki, Przemysław Kochan (65 min Marcin Langowski) – Rafał Mogielski (80 min Piotr Kaczyński), Ireneusz Dubik.

W drugiej kolejce nasza drużyna podejmowała na własnym obiekcie beniaminka klasy okręgowej – Czarnych Lubanowo. Bohaterem spotkania został Przemysław Kochan, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Najpierw w 25 minucie otworzył wynik spotkania. Goście wyrównali w 39 minucie, po rzucie karnym. Pierwsza część spotkania skończyła się remisem. Już na początku drugiej części meczu, dokładnie w 48 minucie goście objęli prowadzenie. Sokół od razu zabrał się do odrabiania strat. Po sześciu minutach wyrównał Ireneusz Dubik, a wynik spotkania ustalił w 71 minucie Przemysław Kochan. Pyrzyczanie wchodzą w sezon podobnie, jak w poprzednim roku, miejmy nadzieję, że zakończą go bardziej udanie.

Sokół: Krystian Piwiński – Mateusz Zieliński, Tomasz Maćkowiak, (46min Tomasz Kucharski), Łukasz Świątek, Łukasz Zaborowski – Rafał Mogielski (75min Sebastian Mikuła), Arkadiusz Piasecki, Przemysław Kochan (75min Piotr Kaczyński), Daniel Wilczyński- Ireneusz Dubik, , Tomasz Zwoliński (46min Marcin Langowski)

Kolejny mecz nasza drużyna rozegra w niedzielę 24 siepnia o godzinie 16 w Zielinie z miejscowymi Zielonymi.

Related posts

W Pyrzycach i Rokitach policjanci zatrzymali prawa jazdy

Admin

Rozmowa Pyrzyckiej 1 z ks. Zbigniewem Rakiejem TChr

Admin

Spotkanie pedagogów

Admin
Wczytywanie....