Express Pyrzycki
PrzelewicePyrzyceRegion

Nie żyje młoda kobieta, 16-latka w szpitalu

            Tragiczny weekend na drogach powiatu pyrzyckiego. Nie żyje młoda dziewczyna, która w niedzielne popołudnie uczestniczyła w wypadku na drodze S3. Natomiast w sobotni wieczór miały miejsce dwa zdarzenia, których uczestnicy trafili do szpitali.

W niedzielę, 3-go sierpnia na drodze ekspresowej S3 około godziny 14.45 motocykl uderzył osobową Skodę. Z dwóch osób jadących motocyklem jedna, dziewczyna, zginęła na miejscu. Chłopak w ciężkim stanie został przetransportowany helikopterem do szpitala w Szczecinie. Nie wiadomo, kto kierował motocyklem. Pasażerom Skody nic się nie stało. Wypadek miał miejsce między 35-36 kilometrze drogi w kierunku Szczecina. Zorganizowany został objazd w kierunku Mielęcina przez MOP w Sitnie. Ze względu na czynności śledcze pyrzycka policja nie udziela na razie więcej informacji. Jak jednak udało nam się dowiedzieć kierujący motocyklem chłopak miał prawdopodobnie około 20 lat, a jadąca z nim dziewczyna możliwe, że była w jego wieku. Pochodzili prawdopodobnie z powiatu myśliborskiego.

Dzień wcześniej, w sobotni wieczór wypadek miał miejsce około godziny 21.30 na drodze między Rokitami, a Łozicami. Kierowca Mercedesa chcąc uniknąć zderzenia z motocyklem zmienił pas ruchu i wpadł do przydrożnego rowu. Skarżył się na ból kręgosłupa, więc został przetransportowany do szpitala.

Drugi wydarzył się około 22.00 w okolicach Wołdowa w gminie Przelewice. 56-latek z powiatu choszczeńskiego kierował samochodem Mitsubishi. W pewnym momencie zjechał na przeciwny pas ruchu, uderzając w jadącą z naprzeciwka Mazdę, która tyłem zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. Kierowca Mitsubishi był nietrzeźwy i został przetransportowany do szpitala w Choszcznie, natomiast 16-letnia pasażerka Mazdy trafiła do szpitala w Gorzowie ze wstrząśnieniem mózgu.

Related posts

Zadaj pytanie posłowi

Admin

Matura po pyrzycku

Admin

Kukizowcy wkraczają do Pyrzyc

Admin
Wczytywanie....