Express Lokalny
RegionSport

Dymisja zarządu Sokoła

Zarząd Klubu Sportowego MLKS Sokół Pyrzyce podał się do dymisji. Oświadczenie w tej sprawie pojawiło się dziś w godzinach wieczornych na profilu ustępującego prezesa Marcina Mazurkiewiczna na Facebooku. Przedstawiamy jego treść.

„Oświadczenie Zarządu Klubu

Zarząd Klubu MLKS Sokół informuje, że składa rezygnację z dalszej pracy w obecnym składzie i w związku z tym zwołuje Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Decyzja podyktowana jest nową sytuacją w naszym Klubie.
Ponad trzy lata temu zdecydowaliśmy się ukierunkować nasze wysiłki na pracę z młodzieżą, a tak naprawdę z dziećmi z całej naszej gminy. Jesteśmy przekonani, iż było to dobre posunięcie co widać na treningach i licznych turniejach, w których licznie biorą udział nasze najmłodsze grupy. Udało się stworzyć kilka grup dziecięcych i zaangażować do pracy dobrych trenerów. Mamy nadzieję, że mieszkańcy naszej gminy również to dostrzegają i spotyka się to z przychylnością wszystkich.
W obecnym zarządzie są ludzie, którzy również nie mogą zapomnieć o piłce seniorskiej oraz juniorach i wciąż podejmowaliśmy działania, aby te dwie grupy funkcjonowały przynajmniej na poziomie adekwatnym do klasy rozgrywkowej w jakiej występują. Obecny poziom jaki prezentują jest na miarę tego czym zarząd dysponował. Część osób związanych z piłką nożną w Pyrzycach nie rozumie do końca naszej polityki prowadzenia Klubu i postrzega nas tylko i wyłącznie przez pryzmat osiągnięć pierwszego zespołu na co nie możemy się zgodzić.
Mamy nadzieję na to, że nowy zarząd będzie potrafił zapewnić lepsze funkcjonowanie grup dziecięcych oraz starszych grup tak, aby wszyscy członkowie Klubu byli zadowoleni i osoby związane z Sokołem. Kończymy nasza pracę w zarządzie zostawiając Klub w dobrej kondycji, z coraz prężniej działającymi grupami dziecięcymi, z bardzo zaangażowanymi rodzicami, z trenerami żyjącymi piłką, z nowym budżetem do rozdysponowania i właśnie dlatego uważamy to za najlepszy czas na taki ruch. Jesteśmy przekonani, że nowe osoby wniosą nowe spojrzenie na cały Klub i moc pomysłów na właściwsze funkcjonowanie. Praca w dotychczasowym Zarządzie mimo pewnych utrudnień była dla nas zaszczytem i radością.

Jutro ukażą się informacje odnośnie zebrania walnego….”

Related posts

Słabe pożegnanie z pucharem

Wiktor Stankiewicz

Oświadczenie Piotra Ćwiklińskiego

Admin

Pościg na S3 – uciekał pod prąd (wideo)

Admin
Wczytywanie....