Express Pyrzycki
PyrzyceRegion

Kto zostanie burmistrzem?

             Już tylko rok pozostał do wyborów samorządowych. W związku z tym powoli zaczynają startować działania mające wprowadzić nas w kampanię wyborczą. Kto tym razem otrzyma szansę sprawowania służby na rzecz regionu? Wspólnie z Państwem chcemy poszukać odpowiedzi na to pytanie. Startują „Prawybory Pyrzyckiej 1”.

             Od dłuższego czasu w Pyrzycach słyszymy o możliwych kandydaturach na stanowisko burmistrza. Na drugą kadencję prawdopodobnie będzie chciał pozostać obecny burmistrz – Jerzy Marek Olech. Nie brakuje jednak kandydatów alternatywnych, którzy oficjalnie jeszcze nie potwierdzili swojego startu w wyborach. Jednak to ich nazwiska najczęściej powtarzane są przez mieszkańców. Należą do nich były burmistrz – Kazimierz Lipiński, a także dwoje radnych – Małgorzata Piotrowska i Miłosz Łuszczyk. Z kolei pyrzycka Platforma Obywatelska najprawdopodobniej wystawi Daniela Zahorenko.

             Przez czas trwania naszej akcji będziemy chcieli dowiedzieć się czegoś więcej na temat potencjalnych kandydatów i ich wizji Pyrzyc. Do czynnego udziału zachęcamy także naszych widzów. Może w Waszym sąsiedztwie mieszka osoba, która nadawałaby się na piastowanie stanowiska Burmistrza Pyrzyc? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach na naszym portalu. Liczy się głos każdego z nas. Uruchamiamy sondę, której wyniki publikowane będą w „Panoramie Pyrzyckiej”.

[yop_poll id=”2″]

 

Related posts

Powiat z 800 tysiącami nadwyżki

Admin

Konkrety 24 z Mariuszem Majakiem – 6.02.2017

Admin

Pożar na Bogusława – jedna osoba nie żyje

Admin
Wczytywanie....